Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Okulickiego o powierzchni 48,26m2 w nowoczesnym bloku wybudowanym w 2012 roku.
Budynek znajduje się na terenie zamkniętym z wjazdem przez szlaban, co zapewnia bezpieczeństwo i prywatność mieszkańcom.
W skład mieszkania wchodzi:
· osobna sypialnia o powierzchni 12,56 m²,
· łazienka z prysznicem o powierzchni 4,96 m²,
· przestronny przedpokój z dużą szafą o powierzchni 4,22 m²
· jasny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 26,52 m².
Istnieje możliwość oddzielenia kuchni, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do własnych potrzeb.
Okna mieszkania wychodzą na północ oraz wschód, co gwarantuje mnóstwo naturalnego światła i słonecznego ciepła w ciągu dnia.
W okolicy znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, w tym m.in. : Biedronka, Pepco, poczta, KFC, szpital, przychodnia oraz apteka, co czyni codzienne życie niezwykle wygodnym.
Komunikacja miejska jest doskonale rozwinięta – do przystanku autobusowego, z którego odjeżdża wiele linii (m.in. 138, 163, 182, 198, 501, 511), można dotrzeć w zaledwie 5 minut spacerem, a tramwaje z Ronda Hipokratesa (linie 9, 14, 52 i inne) są dostępne w zaledwie 8 minut.
Ogrzewanie i ciepła woda pochodzą z miejskiej sieci, co zapewnia komfort i oszczędność.
W bloku nie ma gazu, co jest dodatkowym atutem.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym- 45 000 zł.
To oferta idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i do własnego użytku,.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację.